HAKKIMIZDA
Neden Biz

Woodlinecamp ,2005 yılından bu güne 7-17 yaş arasındaki kampçılara hizmet vermekte ve bünyesinde bulundurduğu otel ile sadece çoçuk ve gençlik tatil kampı olarak Türkiye’de tek olma özelliğine sahiptir.Çocuk ve gençlik kampı olarak faaliyet gösteren işletmemizde, deneyimin ve samimiyetin sıcaklığını bulacaksınız.Eşine rastlayamayacağınız, özel olarak tasarlanmış ahşap evlerimizde, şehrin ve kalabalığın üzerinizde bıraktığı stresi unutacaksınız.Uzman ekibimizce her yaşa göre uygun olarak hazırlanmış benzersiz aktiviteler ,etkinlikler ve eğitimlerimizle yaşam enerjiniz artacak. Farklı kültürlerden dünyanın her bir yanından kampçıları buluşturacak olan tesisimizde, uzman ellerde her an güvendesiniz.Tecrübemizle söyleyebilirim ki; dayanışmayı, paylaşmayı, arkadaşlığı ve eğlenmeyi öğretmeyi hedefleyen Woodlinecamp ile programlarımızdan sonra daha renkli bir hayatta, güçlü bir yerde olacaksınız.Profesyonel , deneyimli koçlar ve eğitmenlerle birlikte gençlerimize; mutluluk, huzur, coşku ve eğlenmenin zirvesini vaat ediyoruz. Woodlinecamp ailesi, çocuk ve gençlerin her sene buluşma noktası olacaktır. Hızlı kurulmuş sağlam arkadaşlıklarla her sene kamp sezonunun açılmasını sabırsızlıkla bekleyecek olan çocuk ve gençlerimiz ailemizin bir parçası olacaktır.

Yapmanız gereken tek şey, kamp programımıza kayıt yaptırmak ve bir an önce yaz gelsin artık demektir.Çünkü;

  • Biz bir aileyiz!

  • Deneyimli ellerde güvendesiniz!

  • Sadece siz kampçılarımızın olacağı özel olarak tasarlanmış bir tesise sahibiz! Türkiye de tek olduğumuzun farkındayız

  • Uzman öğretmenlerimiz ve koçlarımızla her anınızda sizinleyiz!

  • Uzman ekibimizce her yaşa uygun olarak hazırlanan her gün benzersiz, farklı oyunlar, eğitimler ve etkinlikler! Her hafta efsanevi figürleri, yerleri ve dünya tarihinin olaylarını ilham alan bir tema, gündüz ve akşam toplantıları!

  • Eğlenerek öğrenmenin ne kadar kolay olduğunun farkındayız!

  • Yeni yaz,yeni maceralar, yeni duygular, yeni arkadaşlar! Garantili!

  • Doğanın tam ortasındayız ki unuttuğunuz doğanın ne kadar değerli olduğunu tekrar hatırlayacaksınız!