TR   EN   RU     
REZERVASYON
ve DETAYLI BİLGİ İÇİN
+90 (242)
815 10 87
KAMP GÜNLÜĞÜ
  •     Kamp Programı
  •     Bir Günüm
  •     Kamp Nedir
  •     Neden Buradayım
  •     Kayıt Öncesi ve Sonrası
Kamp Nedir

Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte yaklaşık 17.5 milyon öğrenci, yoğun geçen bir eğitim öğretim yılının yorgunluğunu atacak. 3 ay boyunca bir yandan dinlenirken diğer yandan kendilerini geliştirme fırsatı da bulabilecek. Kamp Çocukların yaz tatilini daha verimli değerlendirmeleri için bir fırsat olan onların gelişim esnasında kendilerine güveni ve ayakta durmasını sağlayan bir araç olmuştur.

Woodlinecamp'a olarak kampçılarımızı her adımda eğitimle buluşturmayı etkinlik ve verimli aktivitelerle hayata bakışlarını insanlarla birebir iletişimi güçlendirmeyi günümüz teknolojisinden biraz olsun uzaklaşıp sosyalleşmeyi hedef almışızdır.
Bu durumda kamplar çocukların kendilerini ve kendi problemlerini çözme yeteneğini geliştirmede en büyük rol oynamaktadır.

Ayrıca Woodlinecamp katılan öğrenciler çok ciddi bir öğrenme sürecinden geçiyor ve yeni okul dönemine akranlarından bir adım önde başlıyor. Düzenli olarak spor etkinliklerine katılan öğrenciler hem zaman kullanmayı, hem de takım çalışma becerilerini kazanıyor. Yaz tatili akademik yıl içerisinde çeşitli nedenlerle ihmal edilen bireysel ve sanatsal becerilerin kazanılması için de büyük bir fırsat olarak değerlendirilmeli.