AKTİVİTELER
Aktiviteler
Yat Turu

Kemer yat turu olağanüstü zevkli geçen bir turdur.Tekne Turu esnasında bazı güzel koylarda demir atıp yüzme, su sporlarıyla ilgilenme, sahile çıkıp antik Phaselis şehrini görme fırsatı olacaktır. Bu yolculuk denizin, dağların ve yeşil çam ormanlarının oluşturduğu muhteşem manzarayla her zaman anılarınızda kalacaktır. Modern Klimalı Otobüsler ile otelimizden alınan kampçılarımız ahşap teknelerle ile hareket eder.Sabah saat 09:30 gibi başlayan tekne turaları yaklaşık olarak saat 16:30-17:00 gibi biter.Tur bitiminden sonra kampçılarımız otele geri dönüş yapar.


Canyoning

Kampçılarımız için özel olarak hazırlanmış programlar dahilinde göynükte doğanın mucizesine şahitlik ederken muhteşem bir macera yaşamaya hazır olun! 80 milyon senede oluşmuş doğa harikası Göynük Kanyonu bugüne kadar deneyimlediğiniz tüm aktivitelerden çok daha farklı bir macera sunuyor. Doğanın sizin için hazırladığı setleri su ile mücadele ederek geçerken çok eğleneceksiniz..


Doğa yürüyüşü

Trekking için olanakları bol olan bölgede, aynı zamanda Toros dağları, antik kentler, milli parklar, kanyonlar, vadiler, mağaralar, doğa sporları meraklılarına bulunmaz fırsatlar sunmaktadır.Uzman eğitmenlerimizce her yaşa uygun olarak hazırlanmış doğa yürüyüşlerimizde teorik ve uygulamalı doğada yaşam eğitimleri , Pusula kullanımı ,Doğada güvenli ateş yakma, Çadır kurma ,Dağcı düğümleri , Doğada ilk yardım uygulamaları ve Doğa yürüyüş eğitimleri verilmektedir.


Yüzme

Yüzme aktiviteleri


Rafting

Kampçılarımızın rehber önderliğinde kendi seviyelerine göre güvenli ve eğlenceli rafting turu yapmasını sağlayabilecek, On kişilik takımlar ve bir rehber eşliğinde ırmakların bol köpüklü sularında kayak ve botta kalma mücadeleleriyle isimlendirilen rafting, Antalya' da da çok heyecan verici su sporlardan birisidir. Sıcak hava koşullarında çok önemli bir yere sahiptir. Antalyada ki sıcak, rüzgarı az hava şartları rafting için mükemmeldir. Bunlardan en önemli yere sahip olan Antalyada'ki Köprülü Kanyon'dur. .


Basketbol / Futbol / Voleybol

Spor koçlarımız tarafından her yaşa uygun olarak hazırlanmış basketbol,Futbol,Voleybol programlarında teorik ve uygulamalı eğitimler verilmekte ve turnuvalar düzenlenmektedir.

Tarihi yer gezileri

Kampçılarımız eğitmenleri eşliğinde, bilincini artırmak ve doğayı neşe ve merak uyandıran, keşfedilecek bir yer olarak görmelerini sağlayarak gerçekleri göstermek amacıyla Antalya bölgesinin tarihi anlamda değeri bulunan Phaselis Antik Kenti ,Idyros Antik Kenti, Göynük Kanyonu,Olimpos … gibi bölgelerine gezilere düzenlenir. Bu gezilerin amacı kampçılarımızı, çevrelerini sevmeleri ve korumaları için doğa ve doğal hayatla ilgili olarak eğitmektir.


Dans

Deneyimli dans eğitmenlerimizce hazırlanmış programlarda kampçılarımıza ,özel dans pistinde çeşitli dans eğitimleri belirli periyotlarla verilmekte olup ve devamında kampçılarımızla karnavalda ve özel gecelerde toplu dans organizasyonu yapılmaktadır.


Otel içi animasyonlar

  • Sabah sporu
  • Havuz başı danslar,su oyunları
  • Yarışmalar
  • Tiyatro ve sinema
  • Disko
  • Zorbing
  • Temalı şovlar ve daha fazlası